Wyszukiwarka
Ilość towarów: 0 [szt]
Suma: 0.00 zł
zaloguj się zarejestruj się

Poleć nas na facebook
Poleć naszą stronę www
Strona główna powrót do strony głównej
O nas
Firma GORA powstała w 2006 roku. Główna siedziba firmy znajduje się w Kielcach. Firma Gora jest płatnikiem podatku od towarów i usług o numerze identyfikacji podatkowej (NIP): 959-157-48-19. Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem renomowanych włoskich marek takich jak Mywalit, Iopelle, Sorelle.

GORA
to przedstawiciel na Polskę najlepszych włoskich marek, które oferują wyłącznie naturalne surowce, niepowtarzalny design oraz perfekcyjne wykończenie. Co sezon oferujemy ekskluzywne i oryginalne kolekcje torebek, toreb, etui, portfeli, rękawiczek, etui na karty kredytowe i na paszporty. U nas znajdziesz elegancką, praktyczną i funkcjonalną ofertę na każdą okazję. Przygotuj się na prawdziwą eksplozję kolorów! Naszymi najważniejszymi atutami są: wysoka jakość produktów, niepowtarzalny design i niespotykane u innych producentów galanterii skórzanej połączenie kolorów, konkurencyjne ceny, korzystne warunki współpracy, po prostu Good value for money!

Do sklepu internetowego GORA zapraszamy wszystkich Klientów, którzy chcą zerwać z otaczającą nas nudą
i szarością, pragną być modni i niepowtarzalni oraz mieć dostęp do pełnej oferty produktów, bez konieczności wychodzenia z domu czy z biura oraz tracenia cennego czasu na zakupy w mieście.
Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.gora.net.pl, na której prezentujemy całość asortymentu, jak również na bieżąco informujemy naszych Klientów o nowościach.

 

Copyrights © 2011 All rghts reserved for GORA - made by Diukpol